Pobierz praktyczny poradnik i zacznij sprzedawać bez sprzedawania!

Przygotowałam dla Ciebie praktyczny mini poradnik, z którego dowiesz się:

  • jak mówić o tym czym się zajmujesz i co sprzedajesz, żeby klienci chcieli słuchać i kupować

  •  co interesuje Twoich klientów

  • jaka jest dziś najcenniejsza waluta na świecie

Klienci nie lubią kiedy im się coś sprzedaje ale uwielbiają kupować!
Pomagaj więc klientom w zakupie Twoich produktów i usług!

Przekonaj się, że sprzedaż nie musi być nachalna i pełna manipulacji.

W poradniku oprócz praktycznych wskazówek znajdziesz też ćwiczenia, które natychmiast pomogą Ci wdrożyć i wykorzystać nową wiedzę.

.
sprzedaz bez sprzedawania

Dlaczego warto,
żebyśmy się poznali?

 Na co dzień pracuję z właścicielami małych firm oraz przedsiębiorczymi osobami, które dopiero planują sprzedaż swoich produktów i usług. Uczę ich jak skutecznie sprzedawać bez wciskania i manipulacji. Przeprowadzam ich przez cały proces sprzedaży krok po kroku, aby zrozumieli, a nawet polubili sprzedaż. Wspólnie znajdujemy rozwiązania, dzięki którym polepszają wyniki sprzedażowe, rozwijają firmy, odnoszą sukces i odzyskują spokój.

Całe moje życie zawodowe to sprzedaż. Ponad 10 lat pracowałam jako handlowiec w trudnej branży technicznej. Wcześniej sprzedawałam artykuły spożywcze, lekarstwa i książki. Przeprowadziłam dziesiątki tysięcy rozmów z klientami, tysiące spotkań. Dziś, jako certyfikowany trener sprzedaży, chcę Ci przekazać zdobyte doświadczenie, wiedzę i umiejętności, poparte i uzupełnione wiedzą z branżowej literatury i szkoleń. Chcę Ci też pokazać, że sprzedawcą wcale nie trzeba się urodzić a najlepsze wyniki w sprzedaży osiąga się wtedy, kiedy przestaje się sprzedawać.

Nie zapomnij pobrać praktycznego prezentu!

.

Polityka prywatności
© Marta Gierszak 2021